Transport Mebli: Poznań – Warszawa

0
2669
ulica Długa w Poznaniu

W dniu wczorajszym na zlecenie naszego Klienta udaliśmy się w Poznaniu na ulicę Długą by załadować zestaw mebli wraz z kanapą. Punktualnie o godz. 9:00 zaparkowaliśmy przez kamienicą naszego Klienta i przystąpiliśmy do załadunku. W pierwszej kolejności zabraliśmy się za odpowiednie zabezpieczenie mebli. Oczywiście to co można było odkręcić to zdemontowaliśmy (zawsze w naszym aucie mamy zestaw kluczy oraz wkrętarkę – dlatego przy takich okazjach ten zestaw jest niezastąpiony). Szklane elementy zostały zabezpieczone folią bombelkową, a wszystkie szafki ostreczowaliśmy… szafki dzięki temu się nie otwierały podczas znoszenia a także przy ewentualnych otarciach nic nie zostało zarysowane.

kartonyPo około godzinie wszystkie elementy były zniesione z 2 piętra i znajdowały się na naszym samochodzie. Jeszcze tylko zabezpieczenie pasami i mogliśmy ruszać w dalszą drogę… a droga niekrótka – kierunek Warszawa. W pierwszej kolejności wtypowaliśmy dokładny adres w nasz pokładowy GPS by po chwili wyruszyć w kierunku autostrady.
Po 4 godzinach byliśmy już w stolicy na wskazanej wcześniej przez Klienta ulicy. Niestety ze względu na trudność z zaparkowaniem auta musieliśmy zaparkować kilka metrów dalej od miejsca załadunku.
Po kilku chwilach nasz zespół przystąpił do rozładunku auta. Warto podkreślić, że było trochę do wniesienia… meble musiały trafić na jedno z mieszkań na 4 piętrze. W takich chwilach przydaje się jednak doświadczenie… po około 90 minutach mogliśmy zamykać nas samochód i ruszyć w drogę powrotną do Poznania.
Transport mebli na trasie Poznań – Warszawa odbył się bardzo spokojnie i sprawnie. Przy tego typu zleceniach warto bazować na doświadczeniu które pomaga zaoszczędzić czas i pieniądze a także siły. Zastosowanie odpowiednich wózków, pasów a także umiejętność odpowiedniego chwytu przedmiotu jest bardzo kluczowa. Wszystkie osoby zachęcamy do kontaktu z nami w przypadku chęci przewiezienia mebli.