Reklama na dostawczaku – co trzeba wiedzieć?

0
2357

Reklama na dostawczaku – co należy wiedzieć?

    Bez dwóch zdań promocja na pojeździe dostawczym to bardzo dobry pomysł. Przecież reklama jest dźwignią handlu.

    Jeżeli prowadzimy na przykład korporację świadczącą usługi budowlane, dzięki reklamie na służbowym samochodzie, które jakby nie patrzeć będzie każdego dnia pokonywało dziesiątki kilometrów. Czyli dużo osób będzie kojarzyć naszą firmę. Nie od razu, lecz wielce możliwe, że część owych person zdecyduje się do nas zadzwonić, jeśli będą rozglądali się za firmą wykonującą usługi budowlane. Bardzo dobra reklama naszej firmy. Niemalże darmowa reklama!

    Zapewne w naszym mieście nie brakuje takich firm, które są w stanie zaprojektować reklamę, a potem zamieścić ją na aucie. Powinniśmy zadbać o to, aby reklama była dobrze widoczna. Co jak co, lecz jeśli będzie ona kiepska zauważalna, to w końcu nie będzie dawała ona dobrego skutku. Do tego reklama musi być bardzo solidna.

    Najzwyczajniej nie powinniśmy przenigdy dopuścić do takiej sytuacji, w której świetna promocja, doskonale nakreślona, na nieszczęście nie będzie, po niedługim odstępie czasu będzie odpowiedniej jakości. Powinniśmy zadbać o to, aby reklama na samochodzie dostawczym była w taki sposób nałożona, aby pełnia było OK. Klasa jest najbardziej znacząca. Stawka? Nigdy nie powinna aż tak mocno zaprzątać nam umysłu. Chociaż nie można powiedzieć, że reklama na naszym samochodzie dostawczym musi być bardzo dużym wydatkiem.

Felieton opublikowany we współpracy z reklamówki foliowe z nadrukiem emGRAF