Przeprowadzka z Poznania do Krakowa

0
2517
Rynek w Krakowie

Dwa dni temu otrzymaliśmy zlecenie małej przeprowadzki. Rzeczy było kilka: telewizor, pralka, lodówka, kanapa i kilka kartonów. Przeprowadzka odbywała się na trasie Poznań (ul. Grunwaldzka) do Krakowa na ulicę Zwycięstwa.

U zleceniodawcy pojawiliśmy się kilka minut po godzinie 10:00. W pierwszej kolejności udaliśmy się do pomieszczenia gdzie znajdowały się wszystkie rzeczy do wyniesienia. Po krótkiej naradzie – „jak ustawiamy mienie na naszym kontenerze” – przystąpiliśmy do wynoszenia. Mieszkanie znajdowało się na parterze przez co załadunek odbywał się bardzo sprawnie. Warto podkreślić, że Klient zdecydował się w tym przypadku na opcję „przeprowadzka z dwoma pracownikami„. Po około 40 minutach mienie Klienta znajdowało się za samochodzie, odpowiednio zabezpieczone i gotowe do drogi.

  • O godzinie 10:50 wyruszyliśmy w dalszą drogę. Pogoda co prawda nas nie rozpieściła ale nie mogliśmy narzekać bo nie było aż tak źle. Jak to w naszym przypadku bywa na trasie Poznań-Kraków zawsze wybieramy opcję z przejazdem przez Wrocław. Droga wydaje się być najlepsza w kierunku na południe kraju… warto podkreślić, że od Wrocławia do samego Krakowa jedzie się praktycznie drogami dwupasmowymi.
  • Wybija godzina 17:30 i jesteśmy na miejscu. Jeszcze tylko chwila na odpowiednie zaparkowanie auta i mogliśmy przystąpić do rozładunku. Przeniesienie rzeczy z auta do mieszkania klienta nie zajęło nam zbyt wiele czasu… 25 minut i sprawa była załatwiona. O godzinie 18:00 byliśmy już w trasie powrotnej do Poznania.

Podsumowując całą przeprowadzkę to przebiegła ona bezproblemowo i bardzo szybko zważając na fakt, że odległość między Poznaniem a Krakowem jest spora. Cieszy nas, że mogliśmy pomóc panu Markowi który zlecił nam przeprowadzkę a który był szczęśliwy, że to wszystko tak sprawnie poszło.